Hakkımızda

“Güvenilir Ortağınız” sloganından hareketle 2006 yılında kurulan firmamız hızlı, kaliteli, güvenilir ve teknolojik alt yapı ile müşteri odaklı taşımacılık hizmet vermektedir. Sektörde taşıdığı ürün çeşidi ile farklı bir yeri olan firmamız kuruluşundan itibaren her geçen gün büyüyerek, 8 Bölge Müdürlüğü, 18 il ve 83 şube ile müşterilerimize daha ekonomik ve kaliteli hizmet vermek için çalışmalarını sürdürmektedir.
 
Kurulduğu günden bu yana yatırımlarına ara vermeden devam eden firmamız, ürün bağımsızlığına önem verip, paletten pakete her türlü hacimde, teknolojinin ve insan kaynaklarının bütün gereklerini kullanarak yurtiçi taşımacılık alanında öncü hizmet sunmaktadır.
 
karGOkar olarak nitelikli insan kaynağı, müşteri odaklı hizmeti, analitik yönetim felsefesi ile birleştirip, eğitimli kadrosu, kolay ulaşılabilir şube ağı ve güçlü IT alt yapısı ile birlikte müşterisine en iyi hizmeti sunmayı hedef edinmiştir.
 
Kurulduğu günden bu yana teknolojik alt yapının tüm gereklilikleri yerine getirilerek, gönderi ve alıcı bilgilerinin online olarak anında sisteme aktarılması sağlanmış, bu sayede hem müşteri memnuniyeti, hem de operasyonel verimlilik arttırılmıştır.
 
 
Vizyonumuz :
 
    Gelişen teknolojiyi kullanarak, profesyonel ve eğitimli personeli ile, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile sektörün tercih edilen markası olmak.
 
 
Misyonumuz :
 
    Koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla, hatasız, sistemli, zamanında, kalite anlayışı ile hizmet vermek ve bu doğrultuda ulusal alanda sürekli gelişen bir firma olmak.
 

 Bilgi Toplumu Hizmetleri